Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości Kredyty

PRH-DS-7038 Winnica, Golądkowo - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Powierzchnia działki: 0,35 ha. Działka jest ogrodzona siatką, zagospodarowana i zadbana. Działka usytuowana jest w kompleksie nieruchomości zabudowanych budynkami szkolnymi Zespołu Szkół Rolniczych w Golądkowie.

 

Działka jest zabudowana dwoma budynkami:

1)    budynkiem internatu z 1924r., murowanym, wolnostojącym, trzykondygnacyjnym, podpiwniczonym, o pow. użytkowej 1.147,2m2 i pow. zabudowy 473,97m2. Więźba dachowa drewniana czterospadowa kryta karpiówką. Budynek posiada przyłącze elektryczne, wodno-kanalizacyjne (szambo), na sąsiedniej działce znajduje się przyłącze gazowe.

Ściany piwnic zewnętrzne i wewnętrzne konstrukcyjne parteru, I-go i II-go piętra o grubości 60 cm na zaprawie cementowo wapiennej. Nad piwnicami stropy żelbetowe płytowo-żebrowe i Kleina. Nad parterem i I piętrem w części środkowej (korytarz) sklepienia kabelkowe i krzyżowe, nad pokojami drewniane. Nad II piętrem stropy drewniane ocieplone polepą glinianą. Klatka schodowa główna i boczna żelbetowa. Tynki wewnętrzne wapienno-piaskowe do remontu. W pomieszczeniach sanitarnych terakota, w pokojach posadzki cementowe pokryte wykładziną lub klepką – do remontu lub wymiany. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana starego typu – do wymiany. Odnowiona w 2012 roku elewacja budynku wraz z obróbkami blacharskimi i rynnami.

oraz

2)    nieużytkowanym budynkiem mieszkalnym z 1957r., murowanym, wolnostojącym, dwupoziomowym, częściowo podpiwniczonym, o pow. użytkowej 94,70m2 i pow. zabudowy 108,0m2. Więźba dachowa drewniana kryta eternitem. Budynek do remontu.

Nieruchomość nie leży na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego Gminny Winnica miejscowości Golądkowo.

Nieruchomość została wpisana w 2013r. do rejestru zabytków nieruchomych województwa mazowieckiego pod Nr A-1191. Możliwość zabudowy                     i rozbudowy po uprzednim uzyskaniu opinii Konserwatora Zabytków. (Ciechanów)

Nieruchomość nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi.

CENA NIERUCHOMOŚCI (grunt i zabudowania): 900 000,00 PLN                        (dziewięćset tysięcy złotych) – do negocjacji.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Monika Jakubowska
Telefon komórkowy 505144477
monika@prestigehomeflat.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PRH-DS-7038
Lokalizacja Winnica, Golądkowo
Pow. całkowita [m2] 1 147,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 1 147,00 m²
Ilość pokoi 20
Cena 890 000 PLN
Cena/m2 775.94 PLN

Nieruchomość

Standard
Ilość kondygnacji 3
Stan prawny Własność
Instalacje ELEKTRYCZNA, WODNA, GAZOWA
Powierzchnia działki [m2] 3 500 m²
Zagosp. działki zagospodarowana
Rodzaj domu dworek
Stan budynku do remontu
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki siatka
Rok budowy 1924
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie działki niezabudowane
Prąd jest
Kanalizacja szambo

Pomieszczenia

Ilość pokoi 20