Opis
Witam, przedstawiam na wynajem apartament o wysokim standardzie do wynajęcia na Starym Mokotowie, w pobliżu wielu ambasad, w doskonałej willowej dzielnicy w Warszawie.
Powierzchnia całkowita - 90 metrów kwadratowych:
salon z ‘otwartą’ kuchnią i jadalnią
2 luksusowe łazienki - jedna z przysznicem , druga z wanna.
duża sypialnia, oddzielny pokoj - garderoba
pomieszczenie gospodarcze – pralnia i suszarnia
loggia
Pełne wyposażenie i dodatkowe łóżko XXL - rozkładana sofa skórzana. Idealne dla pracownika korporacji.
Apartament znajduje się w prestiżowej lokalizacji - na Starym Mokotowie, w "Kazimierzowska Residence" przy ulicy Kazimierzowskiej 43.
apartament znajduje się na 5 piętrze, posiada doskonałe połączenia komunikacyjne - stacja metra odległości 2 pobliżu walking (Racławicka i Pola Mokotowskie).
Mieszkanie ma dostęp do wspólnej sali fitness z jacuzzi / sauny, posiada własne tereny zielone, bezpieczeństwo zapewnione przez ochronne (24x7 Concierge).
Luksusowo wykończone - w kamieniu, orientalnym drewnie, kuchnia posiada sprzęt Siemens przechodzące (kuchnia, lodówka, pralka / suszarka i zmywarka.
Zapraszam serdecznie na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.